Dołącz do ekipy 
Pitbikehusator.

Wyłączny dealer i serwis marki PitBike MRF Husator, zaprasza Cię do udziału w jazdach na profesjonalnym torze kartingowym Tor Kartingowy K1 Opole ul. Kępska 10B, gdzie można jeździć jednocześnie na hali i na zewnątrz.

Jazdy odbywają się przeważnie w niedzielę oraz w okresie zimowym również w sobotę po wcześniejszej rezerwacji zgłoszonej pod linkiem ZGŁOSZENIE.

W przypadku kiedy motocykli jest powyżej 10 i jeździmy tylko w hali, jeździ się w sesjach 10 minutowych od 4-6 osób.
W przypadku kiedy motocykli jest powyżej 20 i jeździmy w hali i na zewnątrz, jeździ się w sesjach 15 minutowych od 8-10 osób.
W przypadku kiedy ilość motocykli jest w okolicy 5 ( hala ) i 10 ( tor łączony ) jeździmy w jednej grupie gdzie nie ma podziału na grupy i można jeździć cały czas

Chcąc być na bieżąco z nami, śledź nas na Facebook-u oraz Instagramie W celu uzyskania informacji o terminach treningów. fanpage FB

Zapisz się na trening wypełniając formularz

Zapraszamy na treningi

Gwarantujemy Bardzo dobrą przyczepność toru. Wygodny parking przy torze. Łatwy dojazd Możliwość skorzystania z baru i wygodne oczekiwanie w restauracji, dodatkowo jest WC Możliwość przebrania się w ciepłym pomieszczeniu. Super atmosfera i atrakcyjne ceny.

Możliwość wypożyczenia 3 motocykli typu pitbike. Dostępność zamiennych części na miejscu oraz preparatów do odzieży i sliderów marki TWINS oraz Robert OZONE.

Kontakt do Arka

+48 501 256 580

Zapraszamy na nasz Instagram